OPINIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI I WRAŻENIAMI NASZYCH KLIENTÓW. WIERZYMY, ŻE ZACHĘCĄ WAS DO WIZYTY W NASZYM LEŚNYM ZAKĄTKU RADOCZA

Alicja Winiarska

Wieliczka

Szukaliśmy wraz z mężem spokojnego miejsca, które nie będzie bardzo odległe, ale pozwoli nam zmienić klimat i oderwać się od codzienności. Nie przypuszczaliśmy, że okolica Leśnego Zakątku tak bardzo pozwoli nam się odprężyć i zrelaksować! Idealne miejsce, żeby zapomnieć o rzeczywistości. Bardzo serdecznie polecam!

Karol Korczykiewicz

Rzeszów

Trafiliśmy przypadkiem do Leśnego Zakątka. Potrzebowaliśmy urlopu pośród natury, jednocześnie z atrakcjami dla naszych dwóch synów - Arturka i Damiana. Chłopcy świetnie bawili się w parku linowym. Wspólnie korzystaliśmy z wypożyczalni rowerów. Ten wyjazd chociaż z dala od wszystkich, bardzo nas do siebie zbliżył. Świetnie spędziliśmy razem czas, polecam na rodzinne chwile!

Jerzy Domański

Kraków

Nie ma sensu pisać dużo. Tu trzeba być, poczuć ten klimat, to powietrze.
Odetchnąć.
Kto odwiedzi to miejsce - zrozumie.
Wrócę tu nie raz!

Ania i Błażej Skowron

Zawoja

Dłuższy weekend to doskonała okazja na wyjazd. Kłopot stanowił budżet - chcieliśmy w miarę możliwości zredukować koszty, nie tracąc wygody. Leśny Zakątek okazał się świetnym wyborem! Przyjemna okolica, zadbana. Kilka dni naładowało nasze baterie i nie nadwyrężyło budżetu. Czego chcieć więcej? 😉

Daria Poręba-Frączak

Poznań

Jestem przekonana, że każdy odnajdzie tu spokój i cudownie spędzi czas! Wspólnie z przyjaciółmi spędziliśmy tu cudowny weekend. Rowery, park linowy, ognisko. Do tego przemili gospodarze! Bardzo, bardzo polecam!

Piotrek Nowik

Kraków

Z paczką znajomych potrzebowaliśmy miejsca na weekend majowy. Udało nam się zarezerwować Leśny Zakątek i nie żałujemy! Dużo tras, można się i zmęczyć, i odpocząć! Okolica piękna, widoki nie do opisania! Natura na wyciągnięcie ręki. Szanuje, polecam!

Zofia i Karol Boczarowie

Warszawa

Kiedy szukamy wytchnienia zawsze wybieramy naturę, zieleń i spokój. Leśny Zakątek ma wszystko za czym tęsknimy mieszkając w stolicy! Byliśmy tam dwukrotnie i z pewnością przyjedziemy jeszcze nie raz! Gospodarze bardzo nam pomogli, za co dziękujemy raz jeszcze! Zachęcam do wypoczynku w tym miejscu!

Sabina Łaskawska

Katowice

Wraz z mężem i dziećmi skorzystaliśmy z oferty Leśnego Zakątku. Dzieci cudownie spędziły czas na świeżym powietrzu! Najbardziej podobał im się park linowy i możliwość łowienia ryb! Aktywnie spędzone dni mimo wszystko dały wytchnienie i wypoczynek. Polecam bardzo!