Park Rozrywki ENERGYLANDIA – 10km

Leśny Zakątek

13 lipca 2017

Brak komentarzy

Home Atrakcje

Park Rozrywki ENERGYLANDIA – 10km

Park Rozrywki ENERGYLANDIA – 10km

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

 

Mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedza tysiące turystów.

 

Dodatkowo kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Można spędzić cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce!

Atrakcje w ENERGYLANDII

Specjalnie dobrane tematyczne dekoracje i scenografie, podzielone są na 4 strefy:

 

Bajkolandia
Strefa familijna
Strefa ekstremalna
Water Park

 

Dodatkowo do dyspozycji odwiedzających przewidziano 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D.

Energylandia to nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich, bez konieczności rezerwowacji miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *